Про проблеми із медобслуговуванням в Криму він розповів під час засідання комітету з питань охорони здоров’я у Верховній раді.

Читайте також: Комітет Ради підтримав постанову про звільнення Супрун та Лінчевського

Бабін підкреслив, що у Криму українцям відмовляють у медичному обслуговуванні через те, що в них немає російських паспортів.

На жаль, заклади охорони здоров’я на непідконтрольній території доступні не для всіх громадян України. Тут ми маємо і окремі сумні випадки, і загальні. Основні проблеми, з якими стискаються громадяни України в окупованому Криму у сфері охорони здоров’я, – це дискримінація за наявністю фейкового громадянства РФ. Адже без нього люди не можуть отримувати медичні послуги,
– наголосив представник президента.

Окрім цього, він додав, що в окупованому Криму відсутні досвідчені лікарі, які б могли надавати допомогу людям. Також існує невирішена проблема із вакцинацією.

"Була низка нарад на рівні МОЗ та інших повноважних органів влади. На жаль, ми часто просто не можемо зрозуміти ту ситуацію. А вона впливає і на підконтрольну територію. Зокрема, – питання вакцинацій та епідемій", – сказав Бабін.