Відповідне рішення на засіданні комітету у вівторок було ухвалене одноголосно.

Постанова про невизначення правового статусу керівництва Міністерства охорони здоров'я України, невідповідності займаним посадам та звернення до Кабінету міністрів України щодо звільнення із займаних посад першого заступника міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун та заступника міністра охорони здоров'я України Олександра Лінчевського №8587. Одноголосно проголосовано,
– оголосила голова профільного комітету, нардеп від "БПП" Ольга Богомолець.

Відповідна постанова №8587 була зареєстрована у Раді ще 13 липня.

Її авторами є нардеп від "Батьківщини" Олександра Кужель, позафракційні Олег Мусій, Олександр Марченко, Володимир Литвин, нардеп від Радикальної партії Андрій Лозовий, депутат від "Опоблоку" Ігор Шурма, нардеп від фракції БПП Андрій Немировський та депутат від групи "Відродження" Андрій Шипко.

Далі за процедурою постанова , підтримана комітетом, має бути внесена головою комітету на Погоджувальну раду і якщо голова Верховної Ради внесе її у порядок денний, то за неї мають голосувати вже у парламенті.

Хто така Уляна Супрун: дивіться відео:

Нагадаємо, Уляна Супрун є виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я вже понад два роки – з 1 серпня 2016-го року.

Навколо заступника Супрун Олександра Лінчевського розгорівся скандал через його слова у Рахунковій палаті під час розгляду звіту про результати аудиту ефективності використання грошей з держбюджету. Тоді він нібито зробив гучну заяву щодо онкохворих, які все одно помруть – "Це рак. Вони всі помруть".

Після цього дисциплінарна комісія вивчила матеріали та висновки експертів щодо висловлювання заступника Міністра охорони здоров’я України Олександра Лінчевського про лікування онкохворих та не знайшла порушень.