Гостра їжа допомагає схуднути

Їжа з високим вмістом гострих спецій допомагає знизити апетит і, тим самим, сприяє контролю калорій і схудненню. Так, в складі гострого перцю є речовина капсаїцин, яке прискорює обмінні процеси. У підсумку, коли ми вживаємо їжу з гострим перчиком, температура нашого тіла підвищується, а серцевий ритм прискорюється.

Читайте також: Чим небезпечна несмачна їжа: висновок вчених

Користь для травлення

Всі, без винятку, пряні спеції корисні для шлунку, так як допомагають йому виділяти сік, тим самим покращуючи роботу травного тракту. Ще гострі спеції дуже хороші борці з бактеріями, які проникати в шлунок разом з їжею.

Гостра їжа лікує від нежиті

Гострі спеції підсилюють потовиділення, а також зменшують дискомфорт під час підвищеної температури. Особливо рекомендовано вживати гострі спеції, зокрема перець, під час нежиті. Після цього носові ходи швидко прочистяться, а з бронхів вийде слиз.

Користь для кровообігу

Коли ми їмо гостру їжу, то наші судини розширюються, а ми відчуваємо прилив тепла. У цей час знижується і тиск крові, а процес кровообігу нормалізується. Також в пекучому перці міститься багато вітаміну А і вітаміну С, які зміцнюють стінки судин, а ще багато антиоксидантів, серед яких ті, що перешкоджають старінню.