Про це пише дієтолог Юлія Трофимчук.

Читайте також: Як очистити організм від токсинів та шлаків

Вода повинна бути 40-42 градусів, тобто трішки тепліша за тіло людини.

Дієтолог пояснює, що після потрапляння у шлунок холодної води, організм витрачає енергію на її нагрівання перед всмоктуванням. Нагрівання відбувається у шлунку, що змішується зі шлунковим соком.

Користь теплої води у холодну пору року
Користь теплої води у холодну пору року

А от шлях теплої води значно коротший. Така вода одразу потрапляє у шлунок, оскільки вона не потребує перетравлення. У кишківнику вода всмоктується в кровообіг і зволожує весь організм.

Дієтолог радить пити чисту теплу воду на голодний шлунок вранці після пробудження перед прийомом їжі. Оптимально пити 1-2 склянки теплої води.

Щоденне вживання теплої води допоможе очистити шкіру, зробити її гладкою та свіжою, уникнути запальних процесів. Склянка води натщесерце допоможе продовжити молодість.

Через 2-3 тижні вживання теплої води в організмі налагодиться робота кишківника, зменшиться вага, з’явиться свіжість шкіри та настрій.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.