Медики застерігають, що постійно ганяючи потоки повітря по приміщенню вентилятор починає переганяти і пил та дрібні частки інших забруднювачів, що проникають з вулиці.
Читайте також: Небезпеки з кондиціонера: переохолодження, бактерії та як від цього вберегтись
Ці дрібні елементи, потрапивши в організм, можуть спричинити напади астми. А також це може несприятливо впливати на фізіологічні процеси, приводячи до розвитку різних порушень і нездужань. Якщо пристрій стоятиме дуже близько від тіла, то це може призвести до продуття нерву чи м'яза з подальшим запаленням.
Крім того, повітря від ввімкненого вентилятора сухе, тож буде сушити шкіру, слизові оболонки очей і рота. Особливо негативний вплив вентилятора можуть відчути люди з ослабленим імунітетом.
Лікарі зазначають, що одним з найбільш простих і ефективних способів охолодження є прийом душу, після якого не потрібно обтиратися рушником – дозвольте волозі випаровуватися з поверхні тіла природним чином і тоді відчуєте максимальне полегшення.
Не забувайте також пити багато рідини та провітрювати вікна – вночі повітря більш прохолодне, тож допоможе краще охолодити кімнату.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.