Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

"250 білок, 170 шиншил, 11 борсуків, 18 лисиць, 55 норок, 18 собак, 4 вовки, 80 соболів – це кількість тварин, що в середньому потрібна для виготовлення однієї шуби", – наголосила вона.

Читайте також: Чи ефективна уринотерапія: правда від Супрун

В Україні забій тварин на хутряних фермах відбувається з використанням жорстоких способів: удушення, смертельної ін‘єкції, або електричного струму, коли електроди вводяться у пащу чи пряму кишку. Нерідко шкіру знімають з ще живих тварин, щоби хутро не втратило блиск.

Масове вбивство тварин для виготовлення хутряних шуб небезпечне для довкілля

За рівнем забруднення довкілля токсичними речовинами Світовий банк відносить хутряні ферми до топ-5 найбільш загрозливих виробництв. Адже тіла вбитих тварин обробляють хімікатами – формальдегідом і хромом, які дозволяють уповільнити природний процес розкладання тіл тварин, водночас дуже небезпечні й для людей,
– пояснила Супрун.

Люди, які живуть у радіусі 10 кілометрів від хутряної ферми, часто страждають від алергії, мігрені та інфекції дихальних шляхів. Забруднення можуть викликати навіть лейкемію та інші форми раку.

Читайте також: 15 тварин України, яких ми можемо більше не зустріти у природі

Низка країн прийняла заборону хутряних ферм, тож у зв’язку із заборонами та обмеженнями шкідливі виробництва починають переміщення в країни. І однією з таких країн є Україна. Варто не бути байдужим до проблеми використання хутряних шуб – адже так ви вбережете тварин від жахливих тортур та здоров'я від небезпечних інфекцій.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.