Про це психолог Михайло Лабковський написав у своєму Instagram.

"Зараз багато хто любить говорити про "гармонізацію". "Гармонізацію" життя, відносин, сім'ї. І всі ці розмови зводяться до того, що треба прийняти в житті все важке, складне і нецікаве, щоб насолодитися веселим, легким і пустим", – зазначив він.

Читайте також: 4 переконливі переваги здорового способу життя

Та на його думку, ця "гармонізація" не працює. Адже людина повинна отримувати насолоду, а не нести тягар. Це стосується всіх сфер – фізичної, творчої та інтелектуальної.

Тобто, на роботу людина мчить із задоволенням, там вона не втомлюється морально, насичується енергією, займаючись своєю найулюбленішою справою.

Те ж саме стосується відносин, у яких ви з задоволенням приймаєте партнера таким, яким він є, відчуваєте себе собою, де не треба йти на постійні компроміси.

Насправді, все залежить від вас самих. Від того, яке життя ви оберете – нудне, тяжке і сумне, в якому зрідка бувають світлі дні, на зразок відпустки і Нового року. Або радісне, щасливе, яскраве, де чорні смуги – швидше рідкісний виняток. Вирішувати вам,
– підсумував психолог.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.