Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров'я 24 повідомила кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та МЦ "Берегиня" Уляна Кравець.

Читайте також: Гінеколог спростувала поширені міфи про жіночу незайманість

За її словами також завдяки регулярній інтимній близькості відбувається профілактика застою крові в малому тазі, що загрожує гінекологічними проблемами.

Що ж відбувається в жіночому організмі завдяки регулярній інтимній близькості:

Нормалізація гормонального фону.Гормональний дисбаланс веде до порушень менструального циклу, змін стану шкіри та ін.

Зміцнення судин. Активне вироблення тестостерону під час сексу веде до зміцнення м’язової тканини (з якої побудовано і серце), а естроген запобігає розвитку серцево-судинної патології.

Знеболення. "Болить голова" – це заклик до дії. Адже оргазм сприяє виробленню ендорфінів і серотоніну, що усувають больовий синдром!

Зміцнення імунітету. Імунозміцнюючим ефектом володіють серотонін і антитіла Ig A, які виділяються під час сексу.

Секс дуже важливий для жіночого здоров'я
Секс дуже важливий для жіночого здоров'я

Зміцнення м’язів тазового дна, що буде профілактикою опущення та випадіння матки в старшому віці.

Впевненість в собі. Якщо жінка не відчуває себе бажаною, якою б успішною вона не була, вона буде почуватися нещасною.

Збереження молодості та краси. Завдяки активній циркуляції крові відновлення клітин прискорюється, вивільняються токсини.

Акушер-гінеколог Уляна Кравець
“Запорука вдалої інтимної близькості залежить від ряду факторів, серед яких одне з перших місць займає відсутність хронічних, прихованих інфекцій, що передаються статевим шляхом. Але важливо знайти постійного партнера і бажано коханого”.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.