Про це в ексклюзивному коментарі для Здоров'я 24 повідомила кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог гінекологічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні та МЦ "Берегиня" Уляна Кравець.

Читайте також: Гінеколог спростувала поширені міфи про жіночу незайманість

За її словами також завдяки регулярній інтимній близькості відбувається профілактика застою крові в малому тазі, що загрожує гінекологічними проблемами.

Що ж відбувається в жіночому організмі завдяки регулярній інтимній близькості:

Нормалізація гормонального фону.Гормональний дисбаланс веде до порушень менструального циклу, змін стану шкіри та ін.

Зміцнення судин. Активне вироблення тестостерону під час сексу веде до зміцнення м’язової тканини (з якої побудовано і серце), а естроген запобігає розвитку серцево-судинної патології.

Знеболення. "Болить голова" – це заклик до дії. Адже оргазм сприяє виробленню ендорфінів і серотоніну, що усувають больовий синдром!

Зміцнення імунітету. Імунозміцнюючим ефектом володіють серотонін і антитіла Ig A, які виділяються під час сексу.


Секс дуже важливий для жіночого здоров'я

Зміцнення м’язів тазового дна, що буде профілактикою опущення та випадіння матки в старшому віці.

Впевненість в собі. Якщо жінка не відчуває себе бажаною, якою б успішною вона не була, вона буде почуватися нещасною.

Збереження молодості та краси. Завдяки активній циркуляції крові відновлення клітин прискорюється, вивільняються токсини.

Акушер-гінеколог Уляна Кравець
“Запорука вдалої інтимної близькості залежить від ряду факторів, серед яких одне з перших місць займає відсутність хронічних, прихованих інфекцій, що передаються статевим шляхом. Але важливо знайти постійного партнера і бажано коханого”.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.