Про це розповіла консультант у сфері Юлія Гейко, передає НВ.

1. Здорового мислення потрібно вчити змалечку. Замість цінностей виживання дітей у школі потрібно вчити цінностей розвитку.

Читайте також: 9 секретів у взаєминах з дітьми для щасливих батьків

Окрім того, варто навчити суспільство побачити у родині, яка пішла проти системи – принципового борця, цінного для всієї групи, а не вигнанця.

2. Важливо навчити дітей показувати свою особисту позицію, показати – які принципи потрібно захищати. Також варто вчити, як досягати спільної мети разом, влаштовувати ярмарки, обмін книгами, флешмоби, спільний похід у парк тощо. Дітей не варто з садочка привчати застіллям і поділу солодощів, а спілкуванню і обміну враженнями.

3. Психологи зазначають, що уміння будувати хороші відносини є найбільшим благом для людини. Окрім того, ринок праці сьогодні хоче не лише класних спеціалістів, а команди, які вміють злагоджено працювати разом.

Людині і вдома, і на роботі потрібно вміти комунікувати і розуміти свою роль в суспільстві. Як дитині зрозуміти це, якщо в школі більше десяти років її вчать конкурувати з однокласниками? Замість того, щоб показати: розділити трапезу і розмову – ось справжня радість,
– підсумувала вона.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.