Як відомо, кабачки є одним з найдешевших продуктів в Україні, передає "Сегодня".

Корисні властивості кабачків

Зі слів лікаря-дієтолога Світлани Фус, м'якоть кабачка легко засвоюється організмом, не викликає розлад шлунка та кишечника.

Читайте також: Дієтологи назвали топ-10 антицелюлітних продуктів

Окрім того, невибагливий овоч містить вітамін С, який бере участь у виробленні колагену, що надає шкірі пружності.

Смачні страви з кабачків

Смачні страви з кабачків

Бета-каротин, який є у кабачку, корисний для шкіри, волосся та добре впливає на зір. Також у ньому ви знайдете усі важливі для організму мікроелементи: калій, кальцій, залізо, магній, необхідні серцю, мозку, м'язам і печінці.

А їхні харчові волокна добре абсорбують токсичні речовини, надлишок холестерину і води, виводячи їх з організму. Також страви з кабачків активізують травні процеси, поліпшують моторну і секреторну функції шлунка і кишечника.

Цей овоч перешкоджає затримці рідини в організмі, а його калорійність наближена до нуля. У 100 г кабачка міститься лише 16,7 кілокалорій.

Кабачки є дуже корисними для організму

Кабачки є дуже корисними для організму

Шкідливі властивості кабачків

Шкоди для організму від такого овоча як кабачок дуже мало. Основна шкідлива властивість у тому, що кабачок містить велику властивість калію, тож через це його не варто вживати людям, які страждають на захворювання нирок.

А сирі кабачки протипоказані при виразковій хворобі та гастритах.

Фаршировані кабачки

Фаршировані кабачки

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.