Які цілющі властивості має тала вода? Вона покращує роботу всіх органів, підвищує імунітет та працездатність, допомагає позбутися деяких видів алергії, лікує захворювання шкіри, покращує травлення й обмін речовин.

Читайте також: Які солодощі мають лікувальний вплив на організм: відповідь медиків

Також тала вода нормалізує роботу серця, допомагає боротися з зайвою вагою, підсилює дію ліків, нормалізує рівень лейкоцитів у крові та знижує рівень холестерину, прискорює відновні процеси та покращує мозкову активність.

Такі властивості вода утримує завдяки упорядкованій молекулярній решітці під час заморожування – вона за своєю структурою стає дуже схожою на воду в організмі людини.

Як приготувати талу воду вдома? Найголовніше в заморожуванні води – посуд. Це повинна бути тара з термостійкого скла або пластику з широкою горловиною.

Налийте воду в тару і поставте в морозилку на 40 хвилин. Після цього зніміть першу крижану плівку і знову поставте воду у морозилку – на 9-10 годин.

Коли вода замерзає, в центрі тари може виявитися ще рідка частина води – її необхідно злити, адже у ній буде не впорядкована молекулярна структура. Не варто розморожувати воду при температурі понад 37 градусів.

Тала вода легше засвоюється організмом і стає корисною для травлення. Її можна пити, використовувати у приготуванні їжі, заварюванні чаю та вмиватися нею.

Та не забувайте – добова норма талої води становить не більше 1/3 всієї рідкої їжі, спожитої протягом доби.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.