Про це розповіли на Byrdie.

В ході дослідження експерти спостерігали за 74 людьми з діабетом другого типу, частина яких наслідувала вегетаріанську дієту, а інша – низькокалорійну антидіабетичну дієту. Як виявилось, зменшення підшкірного жиру спостерігалося у представників обох дієт, а внутрішньом'язового жиру – більше у тих, хто дотримувався вегетаріанської дієти.

Читайте також: Вчені визначили, який вид вегетаріанства може бути небезпечним

Дієтолог Мішель Брауде підтвердила, що вегетаріанська дієта є найкращою для втрати ваги, заявивши, що "численні дослідження показали, що більшість чоловіків і жінок втрачають вагу, коли переключаються на вживання рослинного білка замість червоного м'яса і тваринних білків".

Вона пояснила, що тваринний білок, а особливо м'ясо, містить насичений жир, тому, скоротивши його вживання, ви зберігаєте багато калорій. За її словами, незважаючи на імідж курячого м'яса як "здорового", "певні частини птиці, такі як темне м'ясо з шкірою, містять надзвичайно багато жиру і, отже, калорій".

Насправді, вегетаріанська дієта не так обмежує, як веганство, яке зобов’язує вилучення зі свого раціону всіх продуктів тваринного походження. Що стосується необхідної щоденної кількості білка, то вегетаріанці отримують його з бобових, яєць, тофу або замінника м'яса.

Якщо вам цікаво, як ви отримаєте достатню кількість білка і заліза, якщо не їсте тваринний білок, просто подумайте, що найсильніший у світі примат – горила – споживає достатню кількість цих поживних речовин, просто вживаючи в їжу фрукти, овочі та листя,
– зазначила дієтолог Брауде.

Якщо ж ви не можете переносити молочні продукти або їсти яйця чи вживати молоко, вам буде не так легко отримати необхідну кількість білка для збалансованої дієти. Однак серед продуктів завжди є безліч замінників.

Читайте також: Правда чи міф: що ти знаєш про вегетаріанство