Як пише Сosmo, є кілька причин, чому суші шкідливі для гарної фігури.

Читайте також: 5 смачних і корисних перекусів, які не шкідливі для фігури

Основа кожного суші-ролу рис. Думка про те, що ця каша є низькокалорійною і її можна їсти під час схуднення, є помилковою. У 100 грамах рису міститься міститься 80 грамів вуглеводів, з яких 50,5 грама це крохмаль в чистому вигляді, 8,9 грама білків та 0,5 грама жирів. Тобто рис на 80% складається з вуглеводів, а їх при схудненні варто зводити до мінімуму.

Тому, за словами експертів, часте ласування сушами, в яких присутня велика кількість рису, не бути позитивно впливати на фігуру, а навпаки загрожує зайвими кілограмами.

Ще одною причиною шкідливості суші під час правильного харчування є те, що у них містяться калорійні соуси та майонез. Зокрема, для того, аби ця японська страва була смачнішою, а сам рол не розсипався, сушисти додають до нього інградієнти, які не мають жодної користі для організму, а навпаки шкодять йому.

Окрім того, додавання кремодібних вершкових соусів до соєвого соусу, з яким їдять суші, теж значно збільшує їхню калорійність.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.