Зі слів вчених, насіння соняшника є дуже корисним для організму, передає Мenslife.

Воно містить низку поживних речовин: вітаміни А, Е, D та групи В (В1, В2, В5, В6, РР, В9), бета-каротин і каротиноїди,
холін, жирні кислоти, амінокислоти, фітостероли, клітковину, харчові волокна, ефірні і жирні олії.

Читайте також: 8 продуктів, які найчастіше призводять до отруєнь

Також чимало мінеральних речовин: селен, марганець, магній, кальцій, натрій, калій, фосфор, залізо, цинк, мідь.

Але от шкірку з насіння все ж краще знімати, адже шлунок її дуже погано перетравлює. Вона може проскочити через стравохід і вийти з випорожненнями, або ж заб'ється в апендиксі. Тож шкірка насіння соняшника може стати однією з причин виникнення апендициту.

Хоч і це захворювання зараз легко можна усунути за допомогою вчасно проведеної операції, все ж краще берегти здоров'я і уникати хірургічного втручання.

Якщо несвоєчасно звернутися за медичною допомогою, апендикс може тріснути, відбудеться зараження крові, через що може настати і смерть.

Що таке апендицит?Це захворювання, що зумовлюється запаленням червоподібного відростка сліпої кишки – апендикса. Апендикс може запалитися з різних причин: через поганий стан імунної системи, коли в організм потрапляють патогенні мікроорганізми (кишкова паличка, стафілокок, стрептокок та інші) та через потрапляння у апендикс різноманітного харчового "сміття".

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.