Щодо цього існує чимало суперечок – деякі мами категорично проти призначення та застосування будь-яких антибіотиків, передає "Наша мама".

Читайте також: Які мультфільми є шкідливими для психіки дітей

Зі слів педіатрів, одні антибіотики здатні справлятися з багатьма мікробами, а інші лише з деякими видами бактерій. Антибіотики слід пити тільки при тих інфекціях, які викликані бактеріями. І їх повинен виписувати лише лікар.

Коли малюку виписують антибіотики?

У деяких випадках антибіотики просто необхідні – без них не може проходити повноцінне лікування. Тож для цього існує затверджений перелік антибіотиків для дітей широкого спектра дії.

Зокрема, без них не обійтись при інфекції верхніх і нижніх органів дихальних шляхів (запаленні легенів) та при захворюваннях сечостатевої системи (цистит, хламідіоз), при бронхіті, захворюваннях центральної нервової системи, опіках і багатьох інших інфекціях.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.