Американський професор Пол Доусон вивчив, як поширені харчові звички можуть збільшити кількість бактерій в людському організмі.

Правило 5 секунд не діє. Ніколи

Цим правилом користуються практично всі – "їжа, піднята за п'ять секунд, не вважається тою, що впала". Так ми говоримо, коли щось впало на підлогу. Але вчені стверджують, що тут все залежить від того яка їжа і куди вона впала.

Наприклад, якщо тверде яблуко впало на тверду поверхню, то малоймовірно, що за п’ять секунд на ньому виявляться бактерії. Але навіть й після цього яблуко варто помити. А ось якщо їжа не тверда і падає на м'яку поверхню – то цю їжу вже краще не вживати.

Пиво-понг або як напитися бактерій

Пиво-понг – напевно, найпопулярніша гра для вечірок. Під час гри гравці кидають м'яч для пінг-понгу через стіл, прагнучи потрапити ним в кухоль або склянку з пивом, що стоїть на іншому кінці цього столу.

Але, як виявилося, ця гра небезпечна з точки зору бактерій. Тести показали, що на м'ячику для пінг-понгу виявлено велику кількість бактерій. А тепер уявіть, що такий м'ячик потрапив в ваш стакан з напоєм і за правилами гри, ви повинні його випити.

Попкрон під час перегляду фільму

Кіно без попкорну – не кіно. Якщо ви йдете не самі, то завжди берете велике відерце. На двох, а то більше осіб. Ймовірність з'їсти "чужих" бактерій з рук іншої людини – тут зростає в рази. Тож беріть невелике відерце лише для себе.

Вода з лимоном

Якщо додавати лимон у воду, його треба добряче перед цим вимити з милом. А якщо ви просите воду з лимоном в закладах харчування, то вам ніхто не гарантує, що цей лимон буде чистим. Тож. будьте обережні.