У заяві Агентства з безпеки здоров'я Великої Британії (UKHSA) заявили, що наукові дані підтверджують, що щеплення проти коронавірусу безпечні для введення на будь-якій стадії вагітності.

Увага Канада почала COVID-вакцинацію дітей у віці від 5 до 11 років

Що саме довели вчені

Під час дослідження вакцин вчені не виявили суттєвих відмінностей у показниках мертвонароджень, низької маси тіла при народженні та частки передчасних пологів серед групи вакцинованих жінок.

Частка жінок, які народили передчасно, становила 6,51% серед вакцинованих людей – це трохи вище, ніж 5,99% серед невакцинованих жінок.

Кожна вагітна жінка, яка ще не була вакцинована, повинна почуватися впевнено, щоб піти і зробити щеплення, і це допоможе запобігти серйозним наслідкам зараження COVID-19 під час вагітності,
– сказала керівник відділу імунізації UKHSA Мері Рамзі.

Вагітні жінки мають вищі ризики ускладненого COVID-19

Вагітні із симптоматичним перебігом COVID-19 також мають на 70% вищий ризик померти внаслідок цієї хвороби, за даними Центру з контролю та профілактики захворювань в США (CDC).

За даними органів охорони здоров'я Великобританії, кожен шостий важкий пацієнт з COVID-19 – це нещеплена вагітна жінка. Два нових дослідження показали, наскільки небезпечна інфекція для майбутньої матерів і її дитини.

Увага На Рівненщині від COVID-19 померла 20-річна породілля