Варто перестати думати, що секс – це тільки насолода. Тоді ваше ставлення до прохань довідки зміниться. Ви ж не будете стрибати з парашутом з першим зустрічним і точно не скажете "Та навіщо мені знати, вмієш ти стрибати чи ні. Я тобі довіряю!", розповіла сексолог Ольга Василенко.

Читайте також: Чому люди зраджують та як цього уникнути

Сексолог Ольга Василенко
“Вважаєте, що так ви виглядаєте погано в очах людини і це свідчть про те, що колись ви хворіли статевими хворобами? Зовсім ні! Адже ви ходите на огляди до стоматолога? Що поганого в тому, що ви слідкуєте за здоров'ям, здаєте аналізи і просите про це партнера? Висміяти бажання побачити довідку це як висміяти походи до стоматолога. Абсурдно”.

Ви вважаєте, що це говорить про недовіру? Але ж у нас немає вбудованого комп'ютера, який би показував всі хвороби. А ще наявність інфекцій, які передаються статевим шляхом не говорить про те, що у людини було багато незахищеного сексу з різними людьми.

Але довіряти одній людині – довіряти групі осіб, яких ти не знаєш. Ще є колишні і вони могли мати різних партнерів і не здавати аналізи, їх партнери теж могли мати не одного партнера і теж не здавати аналізи.

Також існує міф, що з жінкою, яка попросила довідку, серйозні відносини будувати не будуть. Але жінка, яка просить довідку і турбується за своє здоров'я, виглядає куди серйозніше тієї, яка з легкістю погоджується на секс без довідки і презерватива.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.