Перелік фруктів склали фахівці екологічної організації Environmental Working Group, передає Мedikforum.

Читайте також: Опубліковано "чорний список" продуктів, які не варто їсти перед сексом

Одним з таких фруктів є груші, які містять багато грубої клітковини. Вона може спровокувати розлади травлення та пошкодити слизову шлунка і кишечника.

Груші можуть спровокувати розлади травлення

Абрикоси та персики також дратують слизову шлунка, тож їх варто споживати у помірній кількості. Виноград через великий вміст природних цукрів може призвести до бродіння у шлунку. А здуття живота і підвищене газоутворення можуть спричинити кавуни.

Кавуни можуть спричинити здуття живота

Також з обережністю потрібно їсти черешню – її не варто вживати людям з гастритом з підвищеною кислотністю шлункового соку і при цукровому діабеті. Не можна їсти черешні відразу після їжі, адже це може спричинити газоутворення і нетравлення шлунка.

Сік цитрусових також може бути занадто агресивним для слизової. Особливо обережно їх варто споживати людям із захворюваннями підшлункової залози, шлунка і дванадцятипалої кишки.

Від цитрусових краще відмовитись людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.