Про це розповіли у Woman's Health.

Читайте також: Скільки люди втрачають калорій під час сексу: відповідь спеціалістів

Увійдіть в потрібний настрій

Найголовніше, це справді ваш настрій та мотивація. Думайте про майбутній секс і про речі, які вас заводять, не бійтесь передчувати майбутній інтим, який вас чекає з вашим партнером. Адже займатися любов'ю потрібно саме в такому, мрійливо-грайливому настрої.

Зробіть всі важливі справи

Щоб відчувати себе повністю розслабленим, завершіть усі свої справи до сексуального усамітнення з вашим партнером. Тому що коли людина відчуває стрес, розслабитися і налаштуватися на отримання задоволення практично неможливо.

Доглядайте за інтимними зонами тіла

Якщо ви звикли ретельно доглядати за інтимними частинами тіла, займіться цим за день до сексу, а не безпосередньо за кілька хвилин до нього. Саме так ви уникнете можливих подразнень в чутливих ділянках.

Займайтесь "секстингом"

Термін "секстинг" (від слів "sex" і "texting") – це відправка повідомлень, фотографій або відеороликів сексуального характеру з метою завести і себе, і партнера. Це справді розігріває сексуальне бажання чоловіка і жінки, та змушує їх рахувати хвилини до романтичної зустрічі.

Їжте "легкі" продукти

Перед сексом варто стежити за своїм харчуванням. Продукти, які викликають тяжкість і здуття живота, заважають отримувати задоволення під час сексу. А потрапити в неприємні ситуації не хочеться нікому.

Читайте також: Яка їжа робить чоловіків сексуальнішими: відповідь вчених

Оцініть свій гардероб

Загляньте у свою шафу і знайдіть там той одяг, в якому почуваєте себе привабливо, сексуально і впевнено. Це допоможе отримати збудження як і вашому партнеру, так і вам самим.

Знайдіть сексуальну білизну

Звичайно, на кожен день краще одягати комфортну білизну. Але перед сексом потіште себе і партнера красивою білизною, щоб ваш секс був не лише запальним, а й естетичним.

Розслабтесь, помедитуйте

Безпосередньо перед сексом сядьте і зосередьтеся на своєму диханні, розслабтеся, або ж увімкніть музику, яка піднімає настрій. Відкиньте всі турботи і зустрічайте кохану людину з радістю і усмішкою.