Як би це дивно не звучало, але на першому місці у дієтологів стоїть гірка кава, яка сприяє зниженню ризику виникненню захворювань серцево-судинної системи, передає Сosmo.

Читайте також: Американські вчені назвали речовину, яка може забезпечити довголіття

Скумбрія має білки, омега-3 жирні кислоти та інші цінні для здоров'я поживні речовини, необхідні для уникнення передчасного старіння організму. Кращим антиоксидантом та найкориснішими солодощами у світі є мед.

А квасоля містить всі 9 незамінних амінокислот, які тіло людини не може виробляти самостійно. Чорний шоколад теж багатий на антиоксиданти і чудово допомагає оздоровлювати судини і серце. Також він позитивно впливає на нервову систему, підвищуючи ступінь захисту від стресів.

Огірки прискорюють роботу мозку і покращують пам'ять, а солодкий перець зміцнює організм, сприяє його відновленню та підвищує його стійкість до захворювань.

Горіхи, у яких є у великій кількості антиоксиданти і Омега-3, запобігають появі ракових пухлин.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.