Однак існує мінімум 8 причин, чому варто полюбити каву, передає Womenzone.

Джерело антиоксидантів

У каві міститься в 4 рази більше антиоксидантів, ніж в зеленому чаї. І навіть після об смаження зерен їх кількість не зменшується, а навпаки – збільшується.

Позитивні емоції

Вчені з’ясували, що запах кави знімає стрес від недосипання. Тому ті, хто погано спить, можуть купити пакет із зернами і періодично їх нюхати після безсонних ночей.

Читайте також: "Зелена" альтернатива кави: маття, яка легко розбудить вас зранку

Допомагає при хворобі Паркінсона

Дослідження показало, що люди, які вживають кофеїн, менше ризикують захворіти на цю недугу. Більш того, люди, які вже страждають на хворобу Паркінсона, можуть краще контролювати свої рухи завдяки каві.

Допомагає печінці

Люди, які вживають хоча б одну чашку кави в день, менше ризикують захворіти на цироз печінки. Також кава допомагає запобігти розвитку ожиріння печінки.

Читайте також: Чому хочеться солодкого: дієтологи назвали головні причини

Рятує від депресії

Дослідження Національного Інституту охорони здоров'я показало, що ті, хто випиває чотири або більше чашок кави в день, на 10% менше страждають від депресії.

Захищає від раку шкіри

Жінки, які випивають три і більше чашки кави в день, менше ризикують захворіти на рак шкіри, ніж ті, хто віддає перевагу іншим напої.

Знижує ризик діабету

За даними дослідження Американського хімічного товариства, люди, які випивають мінімум чотири чашки кави в день, менше хворіють на діабет 2 типу.

Читайте також: Вчені розповіли, чому не варто їсти м'ясо

Зберігає функції мозку

Літні люди, які вживають багато кофеїну, починають страждати на хворобу Альцгеймера пізніше.