Про це пише Аpteka.

1. Обмежене вживання цукру та страв, де надто багато борошна. Оскільки вони можуть спровокувати розвиток таких захворювань як інфаркт, інсульт, хвороба Альцгеймера, цукровий діабет, ожиріння та інші.

2. Обережне вживання алкоголю, оскільки надмірність призводить до розвитку цирозу печінки та інших захворювань.

3. Регулярні фізичні вправи. Це важливо не тільки для підтримки гарного зовнішнього вигляду, але і для того, щоб організм нормально функціонував.

Читайте також: Вчені знайшли секрет ідеального охолоджувального напою

4. Середземноморська дієта. Як показали численні дослідження, такий раціон є одним з найбільш корисних для організму і продовжує життя на 5-10 років.

5. Уникання оброблених харчових продуктів, які містять надто багато цукру, солі та консервантів. Замість напівфабрикатів краще надати перевагу свіжим продуктам.

6. Бажана освіта. Вибір професії або роботи, яка приносить задоволення. Швидше за все, це справа на довгий термін життя. Любов до фаху допоможе працювати з задоволенням, добитись більшого успіху й уникнути надмірного стресу, який, як відомо, суттєво шкодить організму.

7. Партнер. Обирати партнера для життя потрібно зважено та відповідально, адже це людина, яка буде ділити з вами все хороше та погане. Тому логічно знайти когось, з ким можна поділити як радість існування, так і будь-які життєві труднощі.

8. Ощадливість. Зовсім не потрібно економити на всьому. Просто до фінансів слід підходити з розумом і не смітити ними.