Про ці та інші незвичайні способи не захворіти цієї зими пише Mirror.

Влаштуйте вечірку

Цілком логічно, що для того, аби убезпечити себе від грипу та застуди, які передаються повітряно-крапельним шляхом, необхідно уникати спілкування з оточуючими людьми. Проте, американські учені встановили, що люди, які зустрічаються регулярно з родиною, друзями, колегами та сусідами – мають більш високий імунітет, аніж ті, хто уникає активного спілкування.

Не стримуйте емоції

Стримування негативних емоцій та образ в собі шкодить захисним силам організму. Вчені довели, що у тих пар, які завжди обговорювали свої проблеми, спостерігається вищий рівень клітин, які борються з інфекцією. Однак, варто уникати образ та сарказму, бо це в свою чергу, впливає вкрай негативно на організм людини.

Частіше займайтеся сексом

Дослідження показали, що регулярний секс підвищує рівень імуноглобуліну А. Дієтологи ж зазначають, що секс дає людям відчуття гармонії, зміцнює сон, зменшує частоту стресів і сприяє боротьбі з хворобами імунної системи.

Заведіть домашню тварину

В американському університеті провели експеримент і з'ясували, що погладжування собак протягом 18 хвилин призводило до того, що у людей відбувався сплеск протиінфекційних антитіл. Інше дослідження показало, що діти, які виховуються в родині з домашніми вихованцями, менше хворіють.

Вживайте овочі з різким запахом

Овочі, які мають сірковмісні амінокислоти, продуктивно борються з інфекціями. Незважаючи на різкий запах і гострий смак, часник, ріпчаста цибуля, цибуля-порей допоможуть залишатися здоровим не тільки взимку, але й протягом усього року.

Замість соку – пийте чай

Фруктові соки містять у собі не лише вітамін С, але й багато цукру, це в свою чергу, негативно впливає на імунітет. Щоб уникнути зневоднення організму, потрібно пити багато води і трав'яного чаю.

Відмінним варіантом є ромашковий чай. Експерти з'ясували, що ромашка містить гіппурат – могутню протизапальну речовину.

Частіше гуляйте на свіжому повітрі

Вчені зазначають, що люди, які часто прогулюються в парках, скверах, їздять на природу в ліс, виявляють підвищену функцію імунної системи. Коли людина вдихає речовини, що виділяються рослинами, в організмі зростає кількість активних противірусних клітин.

Читайте також: Що треба їсти, аби не старіти