Якщо ви помітили один з ранніх симптомів глаукоми, то варто звернутися до офтальмолога, пише MedOboz.

Читайте також: Як вберегти очі від зорового синдрому: цінні поради від Супрун

Людина при цьому захворюванні відчуває різкий біль в очах. Він може спричинити головний біль, а також до того, що хворий не може дивитися цим оком.

При глаукомі у людини можуть виникнути почервоніння не лише білків, ай повік. У людей з цим захворюванням з’являється нечіткий зір. А спроби відновити його за допомогою моргання або тертя ока не завжди успішні.

Пацієнти з глаукомою часто бачать "райдужні" ореоли, коли дивляться на джерела світла. Зір людини помітно погіршується у сутінках та в нічний час, обриси предметів люди бачать часто розмитими або спотвореними.

Люди з відкритокутовою глаукомою перестають бачити об’єкти, які є у прямому баченні, а чим дальше предмет – тим більш розмитим він стає.

До слова, фахівці переконують, що якщо у емоційних людей часто сльозяться очі, то це є природною реакцією організму. Однак буває, що сльози течуть не тільки від впливу психологічних факторів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.