Портал AdMe зібрав корисні звички, які допоможуть підвищити швидкість обміну речовин.

Чіткий розклад прийомів їжі

Людський організм налаштований на отримання їжі в певний час. Тому він витрачає накопичену енергію до кінця, знаючи, що скоро буде її нова порція. Але якщо графік їжі нерегулярний, то тіло буде зберігати енергію, замість того щоб витрачати її. Тому прийоми їжі кожні 3-4 години допоможуть організму використовувати всю енергію.

Більше рідини

Достатнє споживання рідини сприяє правильному обміну речовин. Коли ваш організм зневоднений, ви спалюєте значно менше калорій, тому що головним завданням печінки в такому випадку стає відновлення запасів рідини в організмі, а не спалювання жирів.

Читайте також: Тривожні ознаки авітамінозу – на що треба звернути увагу

Більше молочних продуктів

Молочні продукти містять багато поживних речовин, які відіграють важливу роль в спалюванні жиру і будівництві м'язів. Наприклад, кальцій, який в достатній кількості міститься в молочних продуктах, впливає на регулювання метаболізму. Чим більше його в жировій клітині, тим більше жиру клітина може віддати на спалювання.

Фізична активність

Будь-яка фізична активність веде до спалювання жиру і швидкому обміну речовин. Найкраще в цій справі підійдуть силові вправи, які сприяють зростанню м'язової тканини, адже м'язи вимагають витрат калорій навіть в той момент, коли ви не займаєтеся тренуванням, а перебуваєте в стані спокою.

Прокидайтесь раніше

Навіть такий фактор, як сонячне світло, може вплинути на ваш обмін речовин. Порція ранкового сонячного світла допомагає відрегулювати біологічні процеси в організмі, пов'язані зі зміною дня і ночі, і в підсумку контролювати споживання і витрата енергії.