Запам'ятайте наступні щоденні звички, які негативно впливають на ваш стан шкіри.

Читайте також: Що треба їсти для ідеальної шкіри

Стрес

Стрес – це перша причина передчасного старіння шкіри. Так, в сучасному світі є багато причин для того, щоб нервувати, але постарайтеся реагувати на проблеми простіше.

Лікарі радять приймати Магній В6, їсти побільше овочів і фруктів, а також займатися йогою. Крім того, варто і змінити своє ставлення до навколишнього, – в цьому разі вам може допомогти психолог.

Жирна їжа

Велика кількість жирної їжі в раціоні негативно впливає на вироблення колагену і еластину – білків, які і відповідають за молодість шкіри.

Намагайся їсти жирне зрідка, а в щоденному раціоні харчування дотримуйся строгих правил.

Сонце

Сонце – це ще один ворог молодості. Завжди користуйтеся засобами для шкіри із сонцезахисним фактором, а також не забувайте, що перебувати під прямими сонячними променями вкрай небажано.

Після прогулянки під сонцем, завжди робіть зволожуючу маску.

Читайте також: Як сонце впливає на нашу шкіру: наглядне відео

Рутина

Щоденна рутина: робота, будинок, діти, приготування їжі та прибирання, – це все вганяє людину в стан зневіри. Лікарі кажуть, що це дуже погано для мозку і радять нехтувати якимись рутинними обов'язками на користь того, щоб присвятити час собі.

Пам'ятайте, що мозку потрібні яскраві емоції, щоб він залишався молодим і давав команду виробляти необхідні гормони.

Неправильний сон

Якщо ви спите менше 7 годин на добу, про молоду шкіру можете забути. Щоб зберігати свіжість, шкірі потрібен період відновлення, який припадає якраз на сон.

Привчіть себе лягати до 23 години, щоб довгі роки залишатися молодою і здоровою.

Читайте також: Що вбиває молодість шкіри: 7 ворогів здорового обличчя