Проте при контакті можна отримати свербіж, алергію чи опіки, пише Lifechaker.

Читайте також: 4 кімнатні рослини, які очищають задушливе повітря влітку

Борщівник Сосновського можна назвати одним з найбільш підступних рослин. Сік борщівника позбавляє шкіру людини захисту від ультрафіолету.


Борщівник Сосновського

На уражених ділянках з'являються опіки та великі пухирі навіть під ласкавим ранковим або вечірнім сонечком. А якщо сік потрапить на слизові оболонки очей, можна й осліпнути.

Підвищують чутливість шкіри до сонячного світла пастернак посівний. У підсумку людина може отримати опіки, які виникають на ураженому місці. Найнебезпечнішим пастернак у період цвітіння – липень-серпень.


Пастернак посівний

Менш відомою небезпечною рослиною є жовтець. Отруйний сік рослини дає серйозне роздратування шкіри – зі сверблячкою і пухирями. Потрапивши в рот і ніс, пилок квітки провокує кашель і спазми гортані.


Жовтець

При контакті зі шкірою сік і пилок живокосту здатні викликати роздратування – на зразок того, що з'являється при контакті зі пекучою кропивою.


Живокіст

Сон-трава виглядає ззовні нешкідливою, проте її сік викликає запалення шкіри і слизових оболонок.


Сон-трава

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.