Відсутність поваги

Якщо ви вважаєте, що ви є кращими за вашого партнера і постійно намагаєтесь це довести – то негайно змінюйте такий ракурс. Оскільки жодній жінці та чоловіку не хочеться відчувати невпевненість та відсутнє почуття гідності.

Читайте також: Чим корисні спільні подорожі для стосунків

Знецінення

Завжди старайтесь звертати увагу навіть на найменші дрібниці, які ви робите одне для одного. Якщо жінка готує смачну вечерю, то хай в цей вечір чоловік опісля помиє посуд. Лише спільна праця та повага у діях зможуть зберегти ваші стосунки.

Критика

Оцінювання та обговорення помилок не є поганою звичкою, однак коли це переростає в постійну критику, хтось із пари обов’язково цим обуриться. Зауваження у ваших діях повинні бути, але якщо вони справді обгрунтовані та не безпідставні. Однак забудьте про критику, вона лише руйнує відносини.

Читайте також: Вчені з’ясували, у кого кращі стосунки з рідними: у багатих чи менш заможних

Злопам'ятність

Не намагайтесь при кожному конфлікті згадати помилки, яких допустив ваш партнер чи партнерка кілька місяців чи років тому. Це вже минуле і вам варто хвилюватись і берегти ваше майбутнє. Злопам’ятність перетворює стосунки на справжні психологічні тортури. Краще рухайтесь далі.

Спроба змінити партнера

Якщо ваш партнер давно любить проводити вечори за грою в комп’ютері, а дружина – час в Instagram, то не намагайтесь ці захоплення "прикрити". Адже це лише дратуватиме вас обох, тому що саме в таких заняттях ви знаходите відраду. Звісно, якщо це не переходить серйозні межі в інших заняттях. Пам’ятайте, що неможливо змінити характер людини. Головне, діяти разом, враховуючи бажання один одного.