У виданні The Daily Mail декілька дієтологів та експертів із раціонального харчування – Зоуі Бінглі-Пуллін і Лінді Коен розповіли, споживання яких продуктів може допомогти людині почуватися щасливішою.

Авокадо

Експерт Зоуі розповідає, що авокадо насичений тирозином, який допомагає виробляти допамін – нейромедіатор, відомий усім як центр задоволення мозку.

Ну а cплеск допаміну в організмі людини відповідно підвищує настрій. Крім того, авокадо також містить багато фолієвої кислоти, яка дає організму вітаміни групи В.

Риба

Жирні кислоти, які містяться у рибі, допомагають долати роздратованість і депресивні стани. Саме тому дієтологи радять хоча б інколи дозволяти собі скуштувати лосося.

На жаль, організм людини не виробляє таких жирних кислот, які може отримати з риби. Крім того, вона підвищує рівень допаміну й серотоніну.

Чорний шоколад

І тут приємна новина. Чорний шоколад не лише не шкодить фігурі, а й зменшує гормони стресу. Дієтологи розповідають, що дослідження американських учених показало, – 40 грамів шоколаду на день є найефективнішим способом зменшувати стрес у жінок.

Читайте також: 6 причин, чому варто їсти шоколад, – експерт

Бурий рис

Австралійська дієтологиня Лінді Коен вважає, що хронічну втому може побороти коричневий рис, якщо його додавати у свій раціон харчування.

Риба з рисом – взагалі ідеальне сполучення для тих, хто хоче потішити себе трапезою, яка неодмінно покращить настрій.

Банан

Експерти діляться, що цей фрукт містить амінокислоту триптофан, яку тіло використовує для створення серотоніну. Банани з шоколадом – це взагалі ідеальне поєднання для тих, кому терміново потрібно покращити настрій.

Серед інших фруктів дієтологи радять не забувати про шпинат, насичений потрібним людині цинком, та кокос, який корисний навіть самим своїм ароматом.

Читайте також: 8 варіантів смачного і поживного сніданку