В Единственная розповіли про 5 помилок, яких краще не допускати при вмиванні.

Занадто довго приймати душ

Як би ви довго не любили приймати душ чи ванну, краще від такої звички все ж відмовитись. Такі довгі процедури шкодять шкірі, оскільки для збереження її молодості необхідно максимально знизити контакт з водою.

Пам'ятайте, що оптимальний час прийняття душу – 10 хвилин.

Користуватися гелями з агресивним ПАР

Щоб не пересушувати шкіру, користуйся м'якими гелями для душу, тобто без ПАР – синтетичні поверхнево-активні речовини. Вони, можливо, не так добре піняться, проте збережуть шкіру здоровою і молодою.

Пам'ятайте, що від кількості піни не залежить, наскільки добре засіб очищає від бруду.

Митися під гарячою водою

Шкіра взагалі не дуже любить занадто гарячу воду. Оптимальна температура для неї – 35 градусів. Гаряча вода часто є причиною сухості і лущення, оскільки викликає занадто великий приплив крові.

Використовувати вологу мочалку

Не забувайте, що вологе середовище є просто ідеальним місцем для розмноження різних бактерій. Миття такої мочалки призводить до висипань і сухість. А чим сухіша стає шкіра, тим швидше, відповідно, вона старіє.

Витиратися

Хто би міг подумати, проте витиратися після душу є досить поганою звичкою. Фахівці кажуть, що якщо шкіру ретельно терти, вона буде ставати сухою і вразливою.

Також важливо ніколи не витирати і волосся, адже від цієї процедури псується їхня структура. Просто промокніть їх, щоб рушник увібрав зайву вологу.

Читайте також: Лікарі склали список продуктів, які роблять нас старішими