Не варто перетворювати підйом з ліжка у катастрофу і проносити цей настрій протягом усього дня, пише Women’s health.

Не думай про погане

Понеділки – відстій лише тому, що ми про них так думаємо. Прийняття – це дуже важлива річ. Старайтесь не сприймати цей день тижня як початок страждань, а як початок супер-продуктивного тижня.

Читайте також: ТОП-8 звичок, які дратують нас у людях

Прийдумайте собі цікаву понеділкову звичку. Наприклад, випивати зранку каву в різних кав'ярнях чи влаштовувати сніданки із друзями.

Правильний розпорядок

Вихідні це не привід спати до обіду. Перехід від лінивої неділі до активного понеділка – стрес для органіму, який йому потрібно допомогти подолати. Тому краще на вихідних прокидатись на 1-2 години пізніше, ніж зазвичай. Тоді прокинутись зранку в понеділок буде не так складно.

Лікарі радять в понеділок прокинутись навіть трохи раніше та не поспішаючи зібратись на роботу. До того ж, можна зробити дихальну гімнастику (глибоко дихати протягом 30 секунд). Так ми прокинемо організм та налаштуємо на роботу. До того ж, такі вправи допожуть нормалізувати кров'яний тиск.

Багато алкоголю

Деколи таки варто відмовитись від ще одного коктейлю. Надмірна кількість алкоголю робить нас вразливими до різних хвороб, адже притупляє здатність макрофагів (спеціальні клітини в організмі) знищвати віруси та бактерії.

Краще обмежити себе у кількох коктейлях чи бокалах вина. Не можна пити на голодний шлунок і не забувайте пити достатньо води, адже алкоголь затримує воду в тілі. Так ви вбережете себе від жахливого похмілля у понеділок.

Занадто активні тренування

Не перевантажувати організм – це правило для будь-яких тренувань. Однак якщо ви на вихідних зробили супер-інтенсивне тренування нижньої частини тіла і в понеділок ледь встаєте з ліжка, то, здається, щось пішло не так.

Можливо, ви не приділяєте достатньо уваги розминці та розтяжці, адже саме ці етапи зменшують біль у м’язах після тренування. Також тренери радять займатись йогою, побільше гуляти та відчувати межу. Так ви не страждатимете від жахливого болю в м'язах.