Смузі-боул

Гарний і смачний смузі-боул швидко став трендом в правильному харчуванні. Це той же варіант смузі, тільки налитий в тарілку і прикрашений топінгом та фруктами.

Читайте також: Що приготувати на сніданок: рецепти для тих, кому постійно бракує часу

Проте дієтологи стверджують, що смузі-боул не найкращий спосіб почати свій день. Фахівці стверджують, що це порція цукру, замаскована під правильний сніданок. Фрукти, сухофрукти і гранола повні глюкози і фруктози. Велика кількість солодкого в ранковий час призведе до сплеску цукру в крові, підсилює вироблення гормонів голоду і призводить до тяги з'їсти ще що-небудь смачненьке. Найкраще смузі-боул замінити на звичайну вівсянку або гранолу домашнього приготування.


Смузі-боул на сніданок краще замінити на вівсянку

Омлет з яєчних білків

Існує думка, що в жовтках міститься велика кількість холестерину і жирів, тому багато хто відмовляється від них на користь чистих білків. Фахівці запевняють, що так ви втрачаєте велику кількість вітамінів, мінералів і корисних речовин, які необхідні організму. Наприклад, в жовтках містяться холін, вітаміни D, B і А, залізо і селен.


Омлет з жовтками корисніший, ніж білковий

Йогурт

Йогурт часто додають до вівсянки чи смузі, це смачно та корисно, адже в ньому містяться пробіотики, корисні для травлення. Але будьте уважні, коли купуєте цей молочний продукт. Звичайні йогурти часто робляться з молока корів, яких годують антибіотиками, гормонами росту, стероїдами і їжею, обробленої гербіцидами і пестицидами. Крім цього, в таких йогуртах велика кількість барвників, підсолоджувачів і консервантів. Вибирайте лише органічні продукти.


Обирайте лише натуральні йогурти, без барвників та наповнювачів

Цукрозамінники

Всі ми знаємо, що цукор шкідливий для наших здоров'я і фігури, але вранці так хочеться випити солодкої кави! На жаль, цукрозамінники так само шкідливі, як і цукор. Вони призводять до тих же проблем: ожиріння, чутливості до інсуліну, непереносимості глюкози, високого кров'яного тиску. Крім того, багато підсолоджувачів є канцерогенними. Якщо вам дуже складно без цукру, замініть його на стевію або мед.


Замініть цукор медом, а не цукрозамінниками

Сухофрукти і горіхи

Найчастіше в поспіху ви забуваєте повноцінно поснідати, тому готові перекусити сумішшю з сухофруктів і горішків. На жаль, це знову ж таки не найкраще рішення. Більшість людей асоціюють горіхи з корисними жирами і білком, але суміші – це інша історія. Виробники часто додають в пачки зацукровані сухофрукти, пластівці в сиропі і смажені горіхи, які скоріше шкідливі, ніж корисні.


Горіхи і сухофрукти повинні бути натуральними