Пропонуємо вам список продуктів та побутових предметів, які можуть погано впливати на ваше самопочуття та здоров'я. І більшість з ним ми використовуємо щодня.

Читайте також: Міфи про схуднення, які варто забути

Навушники

Якщо ви слухаєте музику постійно, то певно, не разу чули скарги з приводу того, що ви нікого не чуєте і навіть ігноруєте людей, які до вас звертаються. Але це далеко не єдина шкоду, яку можуть принести навушники.

Вчені кампанії Dangerous Decibels довели, що безперервне використання навушників протягом 15 хвилин може пошкодити ваш слух. Щоб не травмувати свої вуха, не потрібно голосно слухати музику і вживати продукти, багаті на антиоксиданти. Вони підтримують слух в нормі і борються з його втратою.

Знежирене молоко

Коли з молока видалити жир, то поживні речовини теж зникнуть. У деяких дослідженнях навіть було виявлено, що повноцінні молочні продукти з меншою ймовірністю викликають ожиріння, серцеві захворювання і діабет, ніж продукти з низьким вмістом жиру.

Присідання

Ця вправа, якщо її робити неправильно, може викликати травми нижньої частини спини. Замініть присідання іншими, більш ефективними вправами або присідайте лише під наглядом вашого тренера.

Агава

Агавою часто замінюють в раціоні цукор. Агава містить високий рівень фруктози, а в деяких випадках він може бути вище, ніж у кукурудзяному сиропі. Споживання фруктози підвищує ризик розвитку метаболічного синдрому і діабету другого типу. Споживайте агаву в помірних кількостях або повністю відмовтеся від неї.

Мочалка з люфу

Якщо ви зберігаєте мочалку у вологому середовищі весь час, вона може стати ідеальним місцем для розмноження бактерій і цвілі. Якщо ви не хочете відмовлятися від своєї люфи, тоді після застосування вичавіть її, дайте їй висохнути в прохолодному місці і обов'язково міняйте її один раз на місяць.