Авокадо

У цьому плоді високий вміст жиру, відповідно, калорійність його – висока. Але це мононенасичені "корисні" жири, які необхідні для краси і молодості шкіри. Саме авокадо допоможе вам не переїдати під час прийому їжі.

Читайте також: Вчені назвали найкращий фрукт на сніданок


Авокадо вбереже від переїдання

Кокосова олія

Насичені жири в кокосовій олії потрібні організму для повноцінного відпочинку вночі і допомагають бути активним протягом дня. Дослідження показують, що жінки, які вживали в їжу щодня дві столові ложки кокосової олії – підвищили свій рівень хорошого холестерину, який сприяє розщепленню жирів.


Кокосова олія допоможе боротися із безсонням

Банани

Один банан містить приблизно 450 міліграм калію. Калій має сечогінну дію і допомагає організму звільнятися від шлаків і токсинів природним шляхом.


Банани очищають організм від токсинів

Томатний сік

Секрет цього напою у вмісті адипонектину, гормону, що відповідає за правильний баланс жиру в організмі. Це той випадок, коли сік пити – корисно, а не шкідливо.


Томатний сік найкращий напій, який спалює жир

Вівсяна каша

Вівсяна каша сприяє зниженню рівня "поганого" холестерину і тим самим зміцнює здоров'я серцево-судинної системи. До того ж, вівсянка сприяє прискоренню обміну речовин і довше зберігає почуття ситості.


Втрата зайвої ваги – ще одна причина, чому варто снідати вівсянкою