Міф №1: можна перекусити перед сном
Багато хто думає, що якщо вибрати нежирну їжу, то її можна вживати і безпосередньо перед сном, не боячись за зайві калорії. Можливо, фігурі ви і не нашкодите, а от стан шкіри погіршиться.
Читайте також: Три цінні поради, як покращити свій сон
Пд час сну їжа перетравлюється набагато повільніше, відбувається процес бродіння, що в підсумку загрожує висипами на шкірі. Тому на ніч дієтологи дозволяють пити кефір, їсти нежирний сир, а от овочі і м'ясо – категорично заборонені.
Міф №2: немає різниці, в який час доби спати
Експерти стверджують, що у людей, що ведуть нічний спосіб життя, шкіра старіє швидше. Справа в тому, що вони позбавлені нормального здорового сну, а це значить, що навіть при ретельному догляді – на обличчі все одно більше помітні вікові зміни. Це відбувається тому, що саме вночі клітини шкіри найбільш активні.
Міф №3: чим більше спиш, тим краще
Клітини шкіри здатні оновлюватися тільки під час глибокого сну. Якщо ж регулярно недосипати – людина виглядає стомленою. Але це не означає, що спати потрібно занадто довго!
Від надлишку сну з'являється відчуття млявості і втоми. До того ж, на зовнішньому вигляді це теж може позначитися – шкіра буде виглядати блідою і старішою. Ідеальна тривалість сну в середньому 8-9 годин.
Міф №4: головне виспатися, а як – неважливо
Для красивої, чистої і сяючої шкіри важливий не тільки сон, а й умови, в яких ви спите. Так, фахівці рекомендують вибирати подушки, виконані з натуральних, гіпоалергенним матеріалів, а постільну білизну – без барвників. В кімнаті має бути прохолодно.
Міф №5: сон – головне джерело молодості
Звичайно, сон дуже впливає на нашу працездатність і зовнішній вигляд. Але навіть він не буде корисний, якщо не проводити додаткові процедури для підтримки краси. По-перше, обов'язково очищати шкіру перед тим, як лягти в ліжко. По-друге, наносити на неї нічний крем з коензимом Q10 і вітаміном С, які допоможуть уповільнити вікові процеси, розгладити зморшки, а також зробити шкіру пружною і еластичною.