Очні хвороби зазвичай вони позначаються як на загальному самопочутті людини, так і на його зовнішньому вигляді, пише Opticclub.

Читайте також: Що необхідно взяти на прийом до окуліста

Щоб уникнути від хвороб, необхідно дотримуватися певних правил:

1. Змивайте макіяж перед сном

Частинки залишків макіяжу, склад якого не завжди натуральний, можуть призводити до запальних процесів. Сльози не завжди можуть впоратися з вимиванням з-під повік.

2. Мийте руки перш, ніж торкатися до очей

Частина інфекцій потрапляє в організм людини через звичне недотримання гігієни рук. Особливо це стосується людей, які носять контактні лінзи. Не варто забувати змінювати розчин в контейнері.

 Мийте руки перш, ніж торкатися до очей
Мийте руки перш, ніж торкатися до очей

3. Спіть по 6-8 годин

Особливо це стосується людей, які працюють за комп’ютером. Офтальмологи радять робити перерви під час роботи. Постійне перенапруження може бути причиною виникнення короткозорості.

4. Правильно харчуйтеся і займайтеся спортом

Системи організму між собою пов’язані. Тому тренування допоможе зміцнити очні судини. А правильне харчування здатне підтримати баланс вітамінів в організмі, підвищуючи імунітет, і запобігаючи патологіям.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.