Візьміть собі за правило робити 3 наступних вправи і вам не будуть потрібні послуги масажиста.

Читайте також: Вправи, які допоможуть уберегти зір від впливу комп'ютера

Розтяжка

Мабуть, найпростіша, але при цьому не менш ефективна вправа на розтяжку, яка багатьом відома як "замок". Для цього з'єднайте руки за спиною в замок і зведіть лікті. Після цього стуліть долоні і руками тягніться якомога вище, при цьому старайтеся максимально випрямити спину.

Якщо протягом робочого дня ви будете періодично робити кілька таких вправ, то зможете розслабити спину і розтягнути плечові суглоби.

Нахили

Якщо відчуваєте, що спина дуже втомилася, то обов'язково приділіть час, щоб її розслабити. Для цієї вправи потрібно встати, поставити ноги на ширину плечей, руки опустити. Потім розслабити шию так, щоб вона провисла. Тепер робіть так: нахиліться вперед, щоб руки торкалися ніг, а верхня частина тіла залишалася максимально розслабленою.

Потім повільно повертайся у вихідне положення. Вправу повторіть 8-10 разів.

Розминка шиї

Працюючи в офісі, обов'язково варто розминати шию, щоб розслабити її м'язи, і тим самим запобігти головному болю. Великий плюс у тому, що вправи для шиї можна виконувати як стоячи, так і сидячи.

Нічого складного немає: спочатку по 10 разів підніміть голову вгору, а потім нахиліть вниз, а потім по черзі по 10 разів повертайте голову до правого, а потім до лівого плеча.