Ці типи болю спричинені емоційними проблемами, пише 24apteka.

Читайте також: Як виявити чоловіка-маніпулятора: найпоширеніші техніки

1. Головний біль

Може виникати через те, що ви страждаєте через неприйняте рішення. Спробуйте подумати трішки та все-таки вирішити цю проблему.

2. Біль у шиї

Вас гнітить відчуття гніву. Спробуйте знайти хороші сторони у себе та у конкретній людині, щоб пробачити її. Доброю вправою є поставити себе на місце інших.

3. М'язовий біль

Біль у м’язах не завжди пов’язана з інтенсивними тренуваннями. Можливо, ви не знаєте, куди рухатися по життю. Спробуйте проаналізувати власні помилки і позбутися страху чи сорому обмежити вас у прийнятті рішень.


Біль у м’язах

4. Біль в яснах

Біль дуже схожий до головного за причиною виникнення. Можливо, ви не впевненні в конкретному рішенню. Для цього розставте пріоритети.

5. Біль в шлунку

Цей тип фізичного болю пов'язаний з тим, як ви "перетравлюєте" це життя. Спробуйте приділити собі більше часу та відпочивайте, іноді корисніше відкласти справи на потім.

6. Біль в плечах

Ви відчуваєте велике емоційне навантаження – ви несете чужий тягар. Спробуйте сконцентруватися на своєму житті і не так близько перейматися проблемами інших людей.

Біль в плечах

7. Біль у верхній частині спини

Вам бракує емоційної підтримки та відчуття кохання і цінності. Можливо, вас оточують неправильні люди. Спробуйте викреслити зі свого життя тих, які вас не підтримують та не цінують.

8. Біль в нижній частині спини

Цей тип болю свідчить про грошові турботи. Для цього складіть чіткий план, щоб розібратися з фінансами.

9. Біль в крижах і куприку

Ви тікаєте від тої ситуації, з якою вам потрібно зіткнутися якнайшвидше.


Біль в крижах​

10. Біль в ліктях

У вашому житті відбуваються зміни, а ви чините їм опір. Можливо, це на краще. Продовжуйте робити те, що любите і не переймайтеся іншим.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.