Видання The Huffington Post пропонує взяти собі за звичку 8 порад, які зроблять ваш робочий день кращим.

1. Обирайте воду і зелений чай

Вода, а не шипучі енергетичні напої чи кава, допоможе лишатись зволоженим і активним. Якщо звикли стимулювати організм після обіду, оберіть зелений чай – у ньому той самий вміст кофеїну, але без шкідливого цукру.

2. Організуйтеся

Захаращений стіл може бути дуже небезпечним для психічного здоров’я. Як ви сподіваєтесь стати організованим у повному безладі? Знайдіть кілька хвилин для прибирання. Це допоможе навчитись планувати час.

Використовуйте списки корисних справ і дайте пріоритет найважливішим справам, щоб нічого не забути і виконувати завдання поступово.

3. Забудьте про ліфт — піднімайтесь сходами!

Те, що у вас немає часу на спортзал, не означає, що ви можете лишатись фізично пасивним. Забудьте про ліфт чи ескалатор, ходіть сходами. Це чудова вправа для тренування м’язів і чим більше поверхів – тим краще.

Читайте також: Як побороти безсоння – поради експерта

4. Покладіть назад сільничку

Навіть якщо немає часу пакувати свіжі овочі з дому, є способи зробити свій обід більш здоровим. Один із них — уникайте приправ, і найперше — солі. Її рівень у стравах швидкого приготування дуже високий. Споживання великої кількості натрію підвищує артеріальний тиск і робить вас вразливими до серцевих хвороб та ударів.

5. Позбудьтесь того, що вас відволікає

Немає кращого шляху посилити стрес, ніж працювати тоді, коли ви постійно відволікаєтеся. Позбавте ваш робочий простір від речей, які відволікають, щоб бути продуктивним — від закриття сторінки у Facebook до вимкнення телефону.

6. Вставайте і стійте

Ви, напевне, гадаєте, що стояти під час роботи можуть дозволити собі лише ті, у кого є спеціальний офісний стіл. Ви дуже помиляєтеся.

Знайдіть щось, що допоможе зробити комфортну для вас висоту, встановіть туди комп’ютер і працюйте.

7. Кажіть "Дякую"!

Ви можете здивуватися, як висловлення вдячності іншим може впливати на ваш душевний стан. Вдячність та її щирі прояви не лише покращують стосунки з колегами, а й пригнічують стрес і всі фізичні недуги, котрі супроводжують напружений спосіб життя.

8. Посміхайтеся!

Позитивність дає зелене світло фізичному та емоційному здоров’ю. Такий настрій зробить день не лише сповненим задоволення, а й знизить рівень стресу і посилить вашу стійкість до нього.

Важко лишатись позитивним у невдалий день, однак напрочуд легко відмовитися, навіть не спробувавши. Насправді, посмішка навіть тоді, коли ви не дуже щасливі, може принести хороші емоції та змінити настрій докорінно.