Експерти стверджують: ті, хто вірить у метод для схуднення "не їсти після шостої", впевнені, що вночі організм змінює метаболізм і тому їжа, яку людина з'їла ввечері, перетворюється в жир, пише 7 Med News.
Читайте також: 6 продуктів, які можна їсти перед сном без шкоди для фігури
Проте, це зовсім так. За словами фахівців, у першу чергу метаболізм залежить від індивідуальних біоритмів людини і набагато важливішим є особистий графік кожного.
Дієтологи наводять приклад, коли людина звикла лягати спати опівночі, але при цьому намагається вечеряти в 17 годині. Тому наступні сім годин вона буде відчувати голод, з яким і піде відпочивати. Але зважаючи на те, що заснути на голодний шлунок складно, людина обов'язково що-небудь перекусить.
На думку фахівців, оптимальний час для вечері – за два-три години до сну. За цей час процес травлення майже завершиться, але почуття голоду ще не з'явиться. Крім того, повний шлунок не буде заважати сну.
Також дієтологи рекомендують харчуватися в один і той же час. Тоді організм звикне отримувати їжу через певні проміжки і перестане відчувати бажання перекусити що-небудь зайве.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.