Водночас точну кількість таких хворих у МОЗ наразі назвати не можуть. Про це в ефірі одного з українських телеканалів повідомив Ігор Кузін, головний державний санітарний лікар.

До теми Зарано розслабились, – інфекціоністка про розповсюдження штаму Дельта в Україні

Скоріш за все, наступного тижня (з 12 липня – 24 канал) ми вже отримаємо фінальне підтвердження щодо нових зразків, там вже є підозри на Дельту,
– зазначив він.

Заступник міністра охорони здоров'я України наголосив, що через це, найімовірніше, відповідні показники захворюваності будуть оновлюватись.

Перші випадки в Україні

Вперше випадки зараження коронавірусом штаму Дельта в Україні підтвердили ще наприкінці червня. Його підчепили 66-річна жінка та її дитина-підліток, які повернулися з Росії.

Штам Дельта: що варто знати

  • Цей штам COVID-19 вперше виявили в Індії, саме тому його також називають індійським. Його вже зафіксували у понад 100 країнах світу.
  • Науковці з'ясували, що цей штам коронавірусу може знижувати природний імунітет організму після перенесеної хвороби на 60%.
  • Для тих, хто приїжджає в Україну із країн зі значним поширенням небезпечного штаму (Португалії, Росії, Великої Британії, Індії) напередодні оновили правила в'їзду.

Що відомо про штам Дельта
Штам коронавірусу Дельта – що варто знати / Джерело: МОЗ / Інфографіка 24 каналу