Риба

Люди з дефіцитом омега-3 в організмі досить часто перебувають у пригніченому настрої, адже жирні кислоти неймовірно важливі для когнітивних функцій і роботи мозку в цілому. Включіть у свій раціон більше риби і це неодмінно позначиться на здоров'ї вашої нервової системи і настрою. Вибирайте, що припаде до смаку: лосось, тунець, скумбрію, сардини, оселедець або палтус – однієї порції (140 грам) в тиждень буде достатньо.

Читайте також: Чим небезпечна несмачна їжа: висновок вчених

Вівсяна каша

Вівсянка підтримує рівень цукру в крові, а разом з тим і ваш настрій на стабільному рівні. Починати свій день можна з вівсянки з додаванням меду, горіхів або йогурту. Будьте уважні і обирайте ту вівсянку, яку потрібно варити, а не запарювати.

Вівсянка – чудовий варіант сніданку
Вівсянка – чудовий варіант сніданку

Банани

Банани містять безліч корисних речовин, серед них вітаміни А, В6 і С, амінокислота триптофан, клітковина, калій, фосфор і залізо. Комбінація таких нутрієнтів сприяє виробленню серотоніну, який підвищує настрій і покращує якість сну. Рекомендується з'їдати один банан в день, наприклад, в якості другого сніданку або перекусу протягом дня.

Вода

Вода важлива для всіх функцій нашого організму, а втрата вологи веде до проблем з психологічним здоров'ям. До того ж, при зневодненні втрачається здатність концентруватися. Не варто відхилятися від рекомендованих півтора-двох літрів води в день. Урізноманітнити свій напій можна додаванням м'яти, шматочки лимона, огірка або полуниці.

Втрата вологи – одна з причин поганого настрою
Втрата вологи – одна з причин поганого настрою

Шоколад

Шоколад Є найвідоміший і загальнодоступний спосіб підвищити настрій, але краще всього обирати чорний шоколад без наповнювачів. До того ж, для вироблення ендорфіну і сератонину досить одного невеликого шматочка.