Дієтолог зірок, зокрема Гвінет Пелтроу і Сальми Хаєк, стверджує, що деякі продукти можуть несподівано сповільнювати процес схуднення та знижувати ефективність дієт, пише Domaine Home.

Експерт вважає, що головними ворогами схуднення продукти зі "захованим" цукром, які відносять до корисних продуктів, наприклад, натуральні соки.

За його словами, фруктові соки містять багато цукру.

Люди вважають, що випивати склянку апельсинового соку з ранку – корисно. Випиваючи сік людина споживає від 36 до 40 грам цукру, а це 7 або 8 чайних ложок цукру за один прийом,
– каже Ліпман.

Фахівець також радить уникати сою під час дієт.

"Соя – анітрохи не корисний продукт. Я не рекомендую вживати її в їжу. Варто пам'ятати, що соя часто генетично модифікована і вкрай несприятливо позначається на процесі схуднення", – запевняє фахівець.

Також Ліпман рекомендує не вживати мюслі і гранолу, які, попри гучні заяви виробників, не можна віднести до корисних продуктів.

"Я вважаю гранола і всі ці корисні поживні батончики повною дурістю. На сучасному ринку не так багато по-справжньому корисних мюслів і гранола. Всі вони містять дуже, дуже багато цукру", – зазначив доктор.

Читайте також: 8 продуктів для підвищення імунітету восени