Всього в експерименті взяли участь 23 тисячі людей, пише The Journal of Sexual Medicine.

Читайте також: Випустили презервативи, які можна відкрити тільки вдвох: відео

На першому місці – алкоголь. 64% опитаних відзначили, що хоча б раз займалися сексом після того, як випили спиртного. У Європі та у США ці показники дорівнюють 60% та 55%. ВООЗ зазначає, що алкоголь є психоактивною речовиною, що викликає залежність.

Друге місце посідає марихуана. 49% опитаних людей зі США зізналися, що вживали її перед сексом, у Великій Британії про цей зв'язок повідомили 36% людей.


49% опитаних людей зі США зізналися, що вживали марихуану перед сексом

На третьому місці – MDMA або ж екстазі. Близько 15-20% опитаних пробували цей наркотик перед сексом.

13% британців вживали кокаїн перед сексом, в той час як в інших країнах Європи це робили лише 8%.

У Топ-5 речовин, які вживали перед сексом, британці та американці назвали ненаркотичні речовини, такі як кетамін (анестетик), "Попперс" (алкілнітрити, які раніше використовували для лікування стенокардії) та віагра.

При цьому гомосексуальні чоловіки приблизно в 1,6 раза частіше, ніж гетеросексуальні, приймали наркотики з метою посилення сексуальних відчуттів.

Британський медичний журнал назвав "хімсекс" (chemsex, що означає секс під впливом речовин) бомбою сповільненої дії через поширеність незахищеного сексу та зміни свідомості.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.