Як пише "МедікФорум", участь у відповідному опитуванні взяли 8,5 тисяч жінок, які оцінювали привабливість як бородатих, так і безбородих чоловіків.

Читайте також: Чому жінки закохуються у старших за віком чоловіків

Психологи хотіли з'ясувати, наскільки маскулінність рис обличчя та бородатість впливають на чоловічу привабливість для побудови короткострокових і довгострокових відносин.

Під час дослідження, жінкам показували гладковибритих чоловіків, тих, що мають 5-денну і 10-денну щетину, а також з бородою, яку вони запускають не менше ніж упродовж 4 тижнів.

Найбільш привабливою представниці прекрасної статі визнали жорстку щетину, менше – легку щетину та повноцінну бороду. На останньому місці за ступенем привабливості виявилися гладковибриті чоловіки.

Окрім того, жінки сприймали чоловіків з легкою щетиною найбільш підхожими для короткострокових відносин, а для чогось тривалого та серйозного обирали мужчин з бородою.

Також, дослідники дійшли висновку про те, що характерні маскулінні риси обличчя – широке підборіддя та нависаючі надбрівні дуги, які начебто повинні свідчити про вік чоловіка та його соціальне домінуванні, не є важливими характеристиками для жінок під час пошуку довготривалих партнерів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.