Вегетосудинна дистонія

Через різноманітність симптомів, які вкладаються в це "захворювання", діагноз ставлять за будь-якої зручної нагоди. Це прискорене серцебиття, слабкість, втрата апетиту, підвищена стомлюваність, головний біль, пітливість.

Також на тему Чи існують ліки, які захищають або покращують здоров'я печінки

Насправді людина може мати психічні розлади – депресію, панічні атаки, тривожний розлад. Причиною симптомів можуть бути залізодефіцитна анемія, гіпотиреоз, аритмія, гіпертонія, синдром хронічної втоми, вірусні інфекції. А деякі симптоми – варіант норми.

Осінь часто приносить із собою апатію та поганий настрій. Проте підтримка оптимального рівня вітаміну D допоможе залишатися енергійними й позитивними навіть у найпохмуріші дні. З Вітагама D₃ кожен день стане сонячним!
*Перед вживанням дієтичної добавки варто проконсультуватися з лікарем.

Дисбактеріоз

Загадкове "порушення мікрофлори" кишок або шкіри, часто після прийому антибіотиків. В англомовній літературі описують можливість розвитку справжнього дисбактеріозу, який проявляється небезпечною для життя інфекцією, наприклад псевдомембранозний коліт.

Але трапляється він у багато разів рідше, ніж той "дисбактеріоз", який діагностують у нас. Тому якщо лікар виписує вам пробіотики, просто не витрачайте гроші.

Авітаміноз

Діагноз зазвичай ставлять наприкінці зими – на початку весни. До симптомів авітамінозу відносять втому, занепад сил, млявість, низьку працездатність.

Сезонний брак вітамінів – це гіповітаміноз. Якщо людина щодня повноцінно харчується, у раціоні є овочі, фрукти, молочні продукти, м'ясо, то нестачі вітамінів не буде. Інше питання, якщо за симптомами ховається захворювання, яке потребує уваги лікаря, його треба діагностувати та лікувати, і вітаміни тут навряд чи допоможуть.