Психолог Олеся Тихоненко та гештальт-терапевт Наталя Ярош відзначили, що невисказані зауваження лише псують стосунки, пише "Експрес".

Читайте також: Гармонійні стосунки: чому не варто бути "половинкою"

"Говоріть з партнером про свої почуття. Якщо бачите, що стаєте залежним від нього, а він використовує вас як ресурс, – не мовчіть. Розповідайте про свої потреби, бажання. Недомовки псують стосунки. Якщо партнери замовчують образи, між ними виростає стіна недовіри", – зауважила Наталя Ярош.

У стосунках варто бути гнучким і робити кроки назустріч одне одному. Але в жодному разі не можна підлаштовуватися під партнера, якщо від нього немає віддачі.

Якщо кохана людина не розуміє партнера, і не може зрозуміти, що йому некомфортно бути залежним, то навряд чи такі стосунки потрібні взагалі.

Не забувайте у стосунках про себе, не відмовляйтесь від своїх інтересів, хобі, виділяйте час для себе. Той, хто справді вас любить, поважатиме ваші інтереси,
– додала психолог Тихоненко.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.