Щоб бути енергійним та повним сил, достатньо просто виконувати кілька простих правил і зробити їх своїми постйними звичками. Фахівці розробили схему, яка допоможе залишатися активним та ефективним протягом тривалого часу, пише Huffingtonpost.

Ситний сніданок

Вранці потрібно їсти найбільше: цільнозерновий хліб із нежирною рибою та яйцем, вівсяна каша з фруктами або просто омлет із овочами. Головне, щоб ви відчували ситість. Небажано вживати оброблені харчі або такі, що мають забагато глюкози. Вони мають протилежну дію та сповільнюють обмін речовин.

Читайте також: Як закінчити складний робочий день щасливим: поради експерта

Відкритість до людей

Комунікація на роботі вимагає багато сил, але також допомагає розвивати багато позитивних навичок. Люди, які активно взаємодіють із суспільством, менш схильні до стресу під час нових знайомств, співбесід чи конференцій. Тож з часом вам набагато легше даватимуться виступи перед публікою і так далі.

Тренувати мозок

Так, тренувати можна не лише м'язи. Тому після прокидання варто займатися тим, що розвиває. Наприклад, творчістю: помалювати чи змайструвати щось своїми руками.

Пити воду

Зневоднення дуже сильно впливає на мозок людини та її тіло загалом. Воно викликає дратівливість, швидку втому, відсутність концентрації. Також дефіцит води змушує нас їсти більше шкідливої їжі. Щоб позбутися таких негативних наслідків, треба випивати 8 склянок чистої води щодня.

Рано лягати спати

Так, це часом буває просто нереально. Але не варто допізна дивитись телевізор чи сидіти в Інтернеті. Опинившись в ліжку, треба намагатися заснути, відклавши гаджети подалі. Сон, який надасть енергії завтра, має тривати не менше 7-8 годин.