Для проекту мисткиня разом медіакомпанією Refinery29 створила анонімне опитування, аби більше дізнатись про внутрішній стан людей, які страждають на депресію, обсесивно-компульсивний розлад (ОКР) та відчувають стрес, передає Platfor.ma.

Читайте також: Феєрверк безсилля та загнаний у безвихідь здоровий ґлузд: як формується емоційна залежність

Зазначається, що серія знімків покликана переосмислити проблеми ментального здоров'я, зокрема їхню візуалізацію в інтернеті. Наголошується, що частіше нам презентують білого чоловіка, який затуляє руками обличчя або спирається на них, або ж тримає пістолет біля скроні. Насправді, переконані у компанії, відчуття людей з внутрішніми негараздами не мають стосунку до подібного зображення.

Незважаючи на те, що в останні роки розмови про психічне здоров’я дійсно з’являються часто в засобах масової інформації, все ще розчаровує образ, наприклад, депресії у вигляді головного болю,
– зазначили у Refinery29.

Згідно з результатами опитування, люди з депресією описували свій стан, що ніби ледь тримають голову над водою, відчувають себе в тумані за товстою стіною скла, спостерігаючи, як всі інші просто живуть.


Депресія


Депресія


Депресія

Ті, хто страждають на обсесивно-компульсивний розлад, розповідали, наче хтось у голові постійно вам бреше.


ОКР


ОКР


ОКР

Цікаво, що респонденти описували стрес як багато яскравих квітів, що перетинаються один з одним. І одразу настає відчуття, що відбувається занадто багато всього.


Стрес


Стрес


Афективний розлад


Афективний розлад


Розлад харчування (психологічний)


Тривожність